Print Shop
Już drukujemy...
KALENDARZ Z TWOIM ZDJĘCIEM 2018
Wiele wzorów, krótkie terminy, pełna indywidualizacja ...
ślimak

WYDRUKI WIELKOFORMATOWE i FOTOGRAFICZNE

ipf8300

Park maszynowy naszej firmy pozwala nam na wykonywanie pełnej gamy zleceń związanych z drukiem wielkoformatowym, od ekonomicznych wydruków zewnętrznych (bilboardy, banery reklamowe) poprzez wysokiej jakości i trwałości wydruki na podłożach typu folia samoprzylepna, folia OneWayVision (reklama zewnętrzna, naklejki w różnych kształtach, etykiety), papiery, tekstylia, fototapety, druk na podłożach płaskich (PCW, dibond, plexi) aż do profesjonalnych wydruków fotograficznych o jakości artystycznej.

 

 

W zależności od zlecenia prace wykonujemy w technologiach: druku solwentowego, druku lateksowego, druku UV oraz druku pigmentowego.

DRUK SOLWENTOWY

Druk solwentowy (tzw. twardy solwent) polecamy do druku materiałów przeznaczonych do stosowania na zewnątrz. Charakteryzuje się on dużą trwałością na blaknięcie oraz uszkodzenia mechaniczne oraz stosunkowo niską ceną, okupiona jednak uzyskiwaną jakością druku (wydruki przeznaczone do oglądania z dużej odległości – np. banery, bilboardy, siatki elewacyjne).

DRUK LATEKSOWY

W alternatywie do powszechnie stosowanego druku eco-solwentowego proponujemy druk lateksowy (oparty na wodnych tuszach lateksowych najnowszej generacji). Druk lateksowy charakteryzuje się bardzo wysoką trwałością (zarówno mechaniczną – w wielu wypadkach nie potrzebuje dodatkowego zabezpieczenia jak i odpornością na blaknięcie), doskonałą jakością druku (druk 6 kolorowy) a przede wszystkim jest to druk naprawdę ekologiczny (nadaje się do stosowania wewnątrz, nie wydziela żadnych szkodliwych substancji).

W tej technologii wykonujemy wydruki na:

 • foliach samoprzylepnych (naklejki, naklejki cięte po obrysie, grafika samochodowa, szyldy),  
 • foliach OneWayVision (folia okienna)
 • materiałach banerowych (wysokiej jakości banery),
 • papierach (plakaty, postery, materiały POS),
 • materiałach tekstylnych (flagi, płótno)
 • materiałach do roll-up’ów
 • fototapetach.

Uzupełnieniem druku lateksowego jest możliwość wyklejania wydruków na tworzywa typu PCW, plexi, dibond, laminowanie oraz wycinanie praktycznie dowolnych kształtów za pomocą plotera tnącego.

DRUK PIGMENTOWY

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na wykonywanie plakatów, plansz, posterów, grafik i powiększeń fotograficznych w technologii druku pigmentowego. Drukujemy na najnowszych, profesjonalnych urządzeniach firmy  Canon: imagePROGRAF iPF8400 oraz iPF6400.

Pozwala ono na uzyskanie fotograficznej jakości wydruków z odwzorowaniem najdrobniejszych szczegółów i niuansów barwnych na różnorodnych materiałach.

Dzięki budowaniu koloru z 12 barw (CMYK+RGB+PC+PGY+PM+GY+MBK) uzyskujemy niesamowitą jakość prac kolorowych a także niespotykaną gdzie indziej prawdziwą głębię prac czarno-białych - bez domieszki jakiejkolwiek innej barwy (drukujemy 4 kolorami czarnego i szarości).

W przeciwieństwie do innych technologii druku wielkoformatowego (szczególnie druków solwentowych czy tzw. eco-solwentowych) wydruki nadają się do stosowania we wnętrzach zarówno ze względu na brak szkodliwych substancji wydzielanych w innych technologiach jak i ze względu na jakość i trwałość wykonanych prac.

Oferujemy:

 • druk najwyższej jakości, idealny do powiększeń zdjęć (trwałość wydruków dorównuje a czasem nawet przewyższa trwałość materiałów fotograficznych);
 • doskonałe wydruki na płótnie typu „canvas”, również naciągnięte na drewniane krosna malarskie, świetne do dekoracji wnętrz – zarówno do fotografii jak i grafiki czy reprodukcji obrazów;
 • różnorodność materiałów (papiery powlekane, fotograficzne, płótno, folia do podświetleń);
 • rozmiary od 30x40 cm do... szerokość rolki materiału - max. ok. 105 cm, długość praktycznie dowolna);
 • jako jedyni w regionie w idealnej jakości drukujemy na papierach artystycznych np.  Fabriano, Canson itp. 

Jeżeli potrzebujesz przedstawić wyniki swoich badań na konferencji, zaprezentować swój projekt, wykonać plakaty promocyjne, ozdobić stoisko targowe lub sprawić komuś niespotykaną pamiątkę z wakacji – to jest właśnie to!

Wystarczy dostarczyć nam dokument elektroniczny (zalecany TIFF sRGB lub AdobeRGB, rozmiar 1:1, 120-300 dpi) i sprawa załatwiona! 
Jeśli są problemy z przygotowaniem pliku (np. trzeba zeskanować zdjęcie, wyeksportować plik z innego formatu) zrobimy to również.

 

 

Zapraszamy również do skorzystania z naszej oferty na druk fototapet w technologii druku lateksowego - FOTOTAPETY

Dla zakładów fotograficznych, fotografów, artystów, osób przygotowujących wystawy: CENY KALKULOWANE INDYWIDUALNIE